Pridané: 26. júla 2017 | Autor: admin

Aby váš majetok zostal v bezpečí

Pre ľudí je najväčšie bohatstvo mať okolo seba ďalších ľudí, rodinu, kamarátov a priateľov, s ktorými sa cítite dobre. Neznamená to však, že sa nebudete starať o svoj majetok, ktorý ste nadobudli tvrdou a poctivou prácou. Základnú a najdôležitejšiu ochranu pre váš dom predstavujú vchodové dvere a pre auto garážové brány. Veľké množstvo týchto produktov znamená možnosť širšieho výberu a väčšiu slobodu pri rozhodovaní sa.

plastove-okna-ekoprofil.sk

Plastové, hliníkové, bezpečnostné – tri varianty ochrany

Plastové vchodové dvere patria medzi základný variant vonkajších dverí, či už do rodinného domu, alebo bytu. Rozšírenou bezpečnosťou disponujú dvere vyrobené z hliníkových profilov. Tie sú vhodné nielen do obytných, ale i priemyselných prevádzok, ako sú reštaurácie a kaviarne, čiže tam, kde sú častejšie využívané. A, samozrejme, do väčších obytných priestorov, ako sú napríklad paneláky. Do týchto miest ich predurčujú samotné konštrukčné materiály, ktoré majú väčšiu pevnosť, a vydržia tak väčšie a dlhodobejšie namáhanie.

Ak však chcete svoj majetok zabezpečiť ešte lepšie, poobzerajte sa po bezpečnostných dverách.Podľa triedy odolnosti sa delia do viacerých kategórii a tie najpevnejšie odolajú aj elektrickým vŕtacím nástrojom, sú odolné proti hluku a ohňu.

Aj vaše auto si zaslúži ochranu, nech je akékoľvek

Pre váš automobil sú garážové brány presne to isté, čo pre vás vchodové dvere do domu. Predstavujú ochranu a bezpečie. A opäť tu máte možnosť výberu. Tentoraz nielen vo forme materiálov použitých na výrobu brány, ale vybrať si môžete aj podľa možností, ktoré vám poskytuje stavebný otvor pripravený na montáž.

Sekčné garážové brány sú najobľúbenejšie vo svojej kategórii. Vyznačujú sa množstvom farebného vyhotovenia, čiže sa väčšinou úplne bez problémov dokážete trafiť do farby fasády. Maličkou nevýhodou takejto brány je, že svojou konštrukciou zasahuje do vnútorného priestoru garáže, čiže je vhodná do novostavieb, pri ktorých sa s takýmito bránami priamo počíta. Tejto nevýhode sa dokážete vyhnúť, ak zvolíte dvojkrídlové garážové brány. Stupňujúcu obľubu si získavajú rolovacie brány, ktoré vnútri nezaberajú prakticky žiadny priestor, a teda sú vhodné tak do novostavieb, ako i do rekonštruovaných objektov. Svojou jednoduchou konštrukciou zaberajúcou minimum priestoru sú vhodné i do takých miest, ako sú výklady, presklené fasády, zabezpečenia obchodných prevádzok v nákupných centrách.

Výroba na mieru je nutnosť

Uniformita sa už dávno nenosí, každý zákazník má svoje predstavy i o tých najmenších detailoch svojho bývania. Platí to aj pri vchodových dverách a garážových bránach. Je na výrobcoch, aby sa zákazníkom prispôsobili a vyhoveli im pri všetkých požiadavkách. V drvivej väčšine sa im to darí. Záleží len na vás, na vašej fantázii a finančných možnostiach, aké dvere a brány, a teda i akú bezpečnosť doprajete svojmu majetku, sebe samému a ľuďom, s ktorými obývate váš spoločný životný priestor.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.