Pridané: 17. februára 2014 | Autor: admin

Akú pohovku? Lacnú a rohovú!

Ak túžite po novej pohovke a obávate sa, že by to príliš finančne zaťažilo váš finančný rozpočet sú pre Vás dostupné aj moderné lacné pohovky za rozumné ceny. I napriek nižšej cene majú vysokú kvalitu a moderné prevedenie, ktoré oživí každú obývaciu izbu.

 

lacná trojsedačka

 

Pohovky sú dostupné v mnohých farebných variáciách a  záleží len Vás, aký druh si do svojho domova vyberiete. Takisto sú dostupné modely s rôznymi druhmi opierok. Poťahy pohoviek sú zhotovené z pohodlného semišu, ekokože alebo látky. Nábytok z ekokože veľmi ľahko udržiava čistý, a preto je u mnohých ľudí veľmi obľúbený.

 

Kúpa pohovky nie je častým nákupom, a preto by ste si mali premyslieť na aký účel ju budete najčastejšie využívať. Či už iba sedenie počas sledovania televízie alebo aj na spanie, ako náhrada postele. V prípade, že pohovku plánujete používať aj na pravidelné spanie, je dôležité vybrať si správnu tvrdosť matracu. Moderné pohovky a ľahko rozkladajú a príprava lôžka vám zaberie sotva päť minút. Takisto stú dostupné pohovky, ktoré majú pod sedacou časťou úložný priestor. V takom prípade môžete do nich uskladňovať rôzne prikrývky alebo vankúše. Pre zväčšenie komfortu si môžete zadovážiť aj vankúše, ktoré sú obalené rovnakou poťahovou látkou ako je pohovka.

 

 

Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy sú obľúbené či už v menších obývacích izbách, alebo v izbách kde chceme mať viac priestoru v strede miestnosti. Miestnosť vtedy pôsobí väčšia a vzdušnejšia. Tak ako mnohé sedacie súpravy, aj rohové sedacie súpravy sú dostupné v rozkladacích variantách a majú aj úložné priestory. Rohová sedacia súprava zabezpečuje aj väčší komfort, keďže sa na nej pohodlne môžeme natiahnuť.

 

rohový gauč pre 6 osôb

 

Taktiež ako rôzne pohovky aj rohové sedacie súpravy Vám dokážu výrobcovia prispôsobiť či už farebne alebo tvarom. Či už prevedenie, ktoré sa umiestni do ľavého rohu alebo do pravého rohu obývacej miestnosti. Rohová sedačka môže byť zhotovená z príjemného semišu, poťahovej látky, kože a ekokože. Poťahové látky umožňujú veľkú variáciu farieb, z ktorých môže byť poťah na sedačku vytvorený. Existujú modely, pri ktorých sa môže poťahová látka jednoducho dať dole a oprať v práčke. Takéto riešenie je veľmi praktické.

 

Pravdou je, že ak je už raz sedačka umiestnená v rohu, ťažšie sa s ňou manipuluje. Preto ak máte radi čistotou naozaj v každom kúte vašich izieb je praktickým riešením kúpiť rohovú sedaciu súpravy na nožičkách. Ak máte záujem prezrieť si rozličný sortiment dostupných vyhotovení rohových sedacích súprav môžete si ich prezrieť na stránke www.mt-nabytok.sk.

 

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.