Pridané: 25. februára 2012 | Autor: admin

Bazény

Ak ste sa rozhodli pre kúpu bazéna, nasledovné informácie sú určené práve pre vás. Pomôžeme vám vybrať ten správny typ bazéna pre váš typ domácnosti. Pozrieme sa na rozdelenie bazénov podľa ceny, druhu a účelu. S nami si budete užívať luxus vlastného bazéna bez akýchkoľvek komplikácií.

 

Cena

Výber bazéna sa bude samozrejme odvíjať od vášho rozpočtu, ktorý ste pre tento účel vyhradili. Cenové hladiny sú rôzne. Cena je ovplyvnená hlavne druhom bazénu a použitým materiálom. Následne sa odvíja od rozmeru bazénu. Ako rastie rozmer bazéna tak priamo úmerne rastie aj jeho cena. Cenu v neposlednom rade ovplyvňuje aj kvalita. a ako aj pri iných výrobkoch platí, do kvality sa oplatí investovať.

 

Nafukovacie bazény

Ak hľadáte lacné riešenie na zopár sezón, nafukovacie bazény sú určené práve pre vás. Zoženiete ich v každom väčšom supermarkete alebo špecializovanej predajni.  Vďaka nízkej cene je tento druh bazéna veľmi obľúbený.  Nevýhodou je hlavne jeho obmedzená životnosť. Často dochádza k poškodeniu plášťa bazéna a tak i k jeho znehodnoteniu.

 

 

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.