Pridané: 27. novembra 2012 | Autor: admin

Do kvalitných vysávačov sa oplatí investovať

Stojíte pred otázkou, ako si vybrať ten správny vysávač? Pomôžeme vám. Čítajte pozorne postrehy odborníkov, ktoré vám v tomto článku prinášame. Možno aj vďaka tomu získate skvelého domáceho pomocníka, ktorý vám bude po dlhé roky poctivo slúžiť.

 

Cena

Významnú úlohu pri výbere vysávača hrá cena. V niektorých prípadoch je definitívne stanovená, niekedy je možné s finančným rozpočtom do určitej miery manipulovať. Akú cenovú kategóriu teda zvoliť? V prvom rade nekupujte to najlacnejšie, čo v ponuke nájdete. Je totiž veľmi pravdepodobné, že príliš lacný výrobok nebude zodpovedať štandardom, jeho hlučnosť bude veľká, životnosť krátka a prevádzka drahá. Ani príliš drahé vysávače   asi nebudú tým správnym riešením pre vás. Ideálom je takzvaná stredná cesta, ktorá zohľadňuje v cene kvalitatívne vlastnosti výrobku ale zároveň je stanovená rozumne. Sem môžeme smelo zaradiť Vysávače Kärcher.

 

Ako vyberať

Okrem ceny treba pri výbere vysávača sledovať viacero kritérií. Jedným z nich je práve hlučnosť. Tu platí pravidlo: čím menší hluk tým lepšie. Hodnota hluku je uvádzaná v decibeloch. Samotné číslo vám ale samozrejme nič nepovie. Hlučnosť treba porovnávať s inými výrobkami v tejto skupine.  Doplnkové funkcie ale tiež nie sú na zahodenie, najme ak ich dostanete zadarmo. Napríklad taká funkcia tepovania sa hodí vždy. Alebo čo takto rovno Parný čistič?

 

 

Foto: Parné čističe na http://www.rein3-karcher.sk/

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.