Pridané: 4. apríla 2012 | Autor: admin

Kuchynské trendy na tento rok

Chystáte sa zariaďovať kuchyňu a chcete sa zorientovať v módnych nábytkových trendoch? Pozrime sa spolu na zopár častí kuchynského nábytku, ktoré sú najviac  ovplyvnené  módnymi hitmi.

 

Keramické obklady

Po krátkej odmlke sa z novu k slovu dostávajú keramické kuchynské obklady. Ich miesto doteraz nahrádzali obklady z dreva alebo kameňa. Vďaka viacerým cenným vlastnostiam sa keramické obkladačky vrátili na čelo rebríka kuchynských obkladov a vyzerá to tak, že tam znovu na dlhšiu dobu zostanú. V ich prospech hovorí aj prijateľnejšia cena, dlhá životnosť a široký sortiment výrobkov z tejto oblasti. Prispôsobiť keramický obklad štýlu kuchyne už nie je žiadny problém.

Drezy

Stále ospevované kameninové kuchynské drezy si stále neprerazili cestu do našich kuchýň a popredné miesta stále obsadzujú drezy nerezové. V ich prospech hrá hlavne podstatne nižšia cena. Moderné nerezové drezy sa hodia do každého typu kuchyne. Ponuka tvarov a rozmerov je široká a je veľmi jednoduché nájsť ten pravý pre vaše potreby. Životnosť nerezového drezu je takmer neobmedzená.

 

Ekologické riešenia

Ak vám vadí zápach nespotrebovaného jedla  zo smetného koša, drviče potravinových odpadov sú určené práve pre vás. Pomocou jednoduchého mechanizmu osadeného do kuchynského drezu sa rýchlo a jednoducho zbavíte všetkého biologického odpadu.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.