Pridané: 1. marca 2012 | Autor: admin

Kuchynský nábytok

Nábytok určený do kuchyne by mal byť v prvom rade funkčný. To znamená, že by mal byť praktický. Ak aj vy hľadáte takýto nábytok tak sa budete musieť prebrodiť cez desiatky lacných výrobcov nábytku kým sa dopracujete k požadovanému cieľu. Moderná doba totiž nastolila trend lacného nábytku nízkej kvality nezohľadňujúceho potreby užívateľa. Dôraz je kladený iba na dizajn a cenu.

 

Spodné skrinky do kuchyne

Ako základom každej kuchyne sú spodné skrinky. Ich hĺbka sa pohybuje od 50 do 65 centimetrov. Aby bol priestor dokonale využitý, odporúčamie siahnuť po skrinkách so zásuvkami. Samozrejme so zásuvkami s plnovýsuvom, ktorý zaručí jednoduchý prístup k predmetom  v zadnej časti zásuvky. Do spodnej časti kuchyne je možné zabudovať umývačku alebo pračku. Záleží iba na vašich požiadavkách a zvyklostiach. Do spodných skriniek je možné vložiť aj vstavaných kôš. Ten je maximálne praktický a zabraňuje šíreniu pachov.

Digestor

Pri digestore je dôležitá hlavne jeho kapacita. Je udávaná v metroch kubických a určuje, pre akú veľkú miestnosť je daný typ určený.  Dôležitý je aj údaj o hlučnosti. Nie je nič horšie ako hlučný digestor. Ak už sa rozhodujete medzi klasickým zabudovateľným alebo moderným komínový, vždy zvážte vaše požiadavky a nároky.

Pozrite si tiež kategóriu  Ložnice

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.