Pridané: 11. júla 2017 | Autor: admin

Máte chuť na zmenu v domácnosti? Stavte na štýlové tapety, ktoré oživia interiér

Zabudnite na biele steny, ktoré pôsobia nudne a sterilne. Charakter vášho bytu môžu skvelo dotvoriť moderné tapety na stenu. Nebojte sa experimentovať, alternatíva klasickej maľovky vo forme atraktívnych tapiet je maximálne v kurze. Stačí si vybrať – variantov, farieb a vzorov je na trhu neúrekom. Nemáte chuť na klasiku? Nevadí, v ponuke sú originálne tapety, ktoré sledujú najnovšie dizajnové trendy a zároveň ponúkajú vysokú kvalitu. Na svoje si prídu aj vyznávači noviniek, novodobé tapety totiž využívajú aj dekoračné kamienky a rôzne textilné aplikácie zakomponované do jednotlivých vzorov. Z „obyčajnej“ tapety sa tak stáva originálna dekorácia na stenu, vďaka ktorej sa budete doma cítiť príjemne a útulne.

tapety-na-stenu-ambiente.sk

Pre deti i milovníkov „eko“

Vyberať si máte z čoho! Extravagantné a moderné tapety, elegantné a klasické tapety, fototapety, detské tapety, papierové tapety v rôznych vzorových variáciách a farebných prevedeniach alebo exkluzívne dekorácie na stenu, ktoré využívajú prírodné materiály ľan a hodváb. Romantické duše si prídu na svoje pri kvetovaných motívoch s provensálskym nádychom, minimalisti by mali siahnuť po pruhovaných alebo vzorovaných kúskoch. Deti zas zbožňujú rozprávkové tapety s motívmi ich obľúbených postavičiek. Ratolestiam môžete vytvoriť kombináciou vysnívaných motívov a pastelových farieb dokonalý detský, harmonický svet. Milujete všetko s nálepkou „eko“ alebo „bio“? Siahnite po originálnych ručne tkaných materiáloch z rastlinných vlákien. Tie najlepšie vyniknú na jemných farebných kombináciách, ktoré zvýrazňujú štruktúru prírodných tkanín.

Vinyl a vlies sú najpraktickejšie

Vinylové a vliesové tapety sú veľmi nápadité, moderné a nadčasové. To však nie je všetko. Údržba takého vinylu alebo vliesu je maximálne jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Stačí vám navlhčená handrička! Také vliesové tapety majú dokonca aj izolačné vlastnosti, takže v zime spoľahlivo udržujú teplo a v lete zas chlad. Ak sa vám po čase zunujú, nič sa nedeje, dokážete ich jednoducho odstrániť  bez toho, aby vám na stene ostali nepekné „trhance“. Rozmýšľate, čo použiť namiesto klasického obkladu do kúpeľne alebo za kuchynskú linku? Riešením je vinylová tapeta, ktorá neprepúšťa vodu, preto je skvelou a nápaditou alternatívou. Rovnako tak však vyznie exkluzívne na stene v obývačke alebo v spálni, pretože samotné prevedenie vinylu dokáže s obyčajnou stenou hotové divy!

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.