Pridané: 19. decembra 2016 | Autor: admin

Najväčší predajci vstavaných skríň v Bratislave

Ako všetci vieme v Bratislave sa stretávajú lokálne firmy, ale aj firmy, ktoré majú sídlo v rámci celého Slovenska. Takéto firmy majú v Bratislave napríklad predajňu alebo showroom. Podobná situácia je aj s predajcami vstavaných skríň.

Vstavané skrine sú špecifické v tom, že ide o produkty na mieru, podľa požiadaviek zákazníkov. Okrem toho sú špecifické aj tým, že sa dajú pripraviť z predpripravených materiálov niekoľkých veľkých výrobcov. Jednotliví predajcovia tak zabezpečujú vlastný marketing, komunikáciu so zákazníkom a montáž. Ide o montáž vo vlastnej dielni a následne u daného zákazníka.

Medzi najväčšie firmy, ktoré sa špecializujú na predaj vstavaných skríň v Bratislave sú tieto:

Hilkovič – ide o jednu z najväčších firiem na Slovensku, ktorá sa zaoberá predajom vstavaných skríň. Vznikla v roku 2003, sídlo má v Prievidzi. V Bratislave má predajné štúdiá v Auparku a v III vežiach. Podľa dostupných štatistík ide o lídra na trhu so vstavanými skriňami, za rok 2015 mala táto spoločnosť obrat 2 535 730 €.

Senator skrine – ide o jedného z najvýznamnejších predajcov vstavaných skríň na východnom Slovensku. Sídlo spoločnosti Senator SK s.r.o. je v Prešove. Predajné štúdiá má v Bratislave, Humennom, Košiciach, Prešove a vo Vranove nad Topľou. Vo vstavaných skriniach používajú okrem posuvného systému aj posuvno-skladaný systém. Za rok 2015 mala táto spoločnosť obrat 1 718 030 €.

Divendoor– ide o veľkého a stabilného predajcu vstavaných skríň. Sídlo má v Bratislave, kde má aj 3 predajné mieste, kde vám pomôžu aj s návrhom vstavanej skrine. Konkrétne ide o Dom nábytku Atrium, obchodné centrum TPD v Petržalke a predajňu v 3vežiach. Za rok 2015 mala táto spoločnosť obrat vo výške 1 642 549 €.

Komandor – ide o predajcu vstavaných skríň so sídlom spoločnosti v Prešove. Komandor má veľkú sieť predajných miest na celom Slovensku. Aktuálne ide o 30 predajných miest. V Bratislave má 10 predajných miest. Podľa údajov zo Štatistického úradu mala spoločnosť Komandor s.r.o. v roku 2015 obrat 1 277 867 €.

V Bratislave a okolí pôsobí aj viacero lokálnych predajcov vstavaných skríň. Medzi tie známejšie patria napríklad:

Moja skriňa – ide o firmu VG Divendoor s.r.o. s vlastnou predajňou v Dúbravke. Samozrejmosťou je online návrhár vstavanej skrine. Stojí za nimi Divendoor, s ktorým aktívne spolupracujú. Na rozdiel od ostatných predajcov vstavaných skríň, sa vo VG Divendoor snažia mať čo najviac férové ceny voči zákazníkom. Okrem toho sú pomerne dosť aktívni na sociálnej siete Facebook.

AM door – ide o menšiu rodinnú firmu, ktorá funguje ako živnosť. Vzorkovú predajňu majú v Mestskej tržnici na Trnavskom mýte v Bratislave. Okrem iných materiálov používajú aj laminované drevotriesky Egger.

TP Studio – ide o menšieho živnostníka, ktorý poskytuje výrobu a montáž vstavaných skríň najmä v bratislavskej Petržalke. Podobne ako ďalší predajci, aj on spolupracuje so značkou Divendoor a používa ich materiály.

 

Zhrnutie:

Dá sa povedať, že v Bratislave si má z čoho zákazník vyberať. Okrem veľkých firiem, si môže vybrať ďalších špecialistov na vstavané skrine. Či si zákazník vyberie menšieho alebo väčšieho predajcu, vo väčšine prípadov sa môže spoľahnúť na to, že vstavané skrine budú z kvalitných materiálov. Časté rozhodovanie je podľa lokality a preto majú veľký zmysel aj menšie, lokálne, špecializované predajne. Napríklad v Dúbravke je to v OC Saratov predajňa VG Divendoor.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.